Sanat Hediye Etmek

Sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterebilecek, eşi benzeri olmayan bir hediye mi arıyorsunuz?

Sanat hediye etmenin duygularınızı aktarabilmek için iyi yol olduğunu hiç düşünmüş müydünüz?

Carre d’Artistes Istanbul sanat hediye etmenin nedenlerini sizin için bir araya getirdi.

 

Sanat İlham Verir!

Sanat eserine baktığımızda ne olur? Nörobilim araştırmalarına göre bir sanat eserine baktığımızda sevdiğimiz birine bakıyormuşuz gibi hormon salgılıyoruz. İnanılmaz ama gerçek; Güzel bir tabloya, sevdiğimiz birine baktığımız gibi bakıyoruz!

Ayrıca sanatın duygularımızı güçlendirdiği, bize özgüven verdiği ve bizi daha yaratıcı olmaya teşvik ettiği üzerine onlarca araştırma yapıldı. Birkaç kelimeyle: sanat bize iyi geliyor!

Öyleyse, bu küçük duygu paketini hediye etmek için ne bekliyorsunuz?

 Bütçenize Göre Seçebilirsiniz

                Hediye seçmek her zaman bir süreç oluyor. Tüm seçenekleri düşünüyoruz , onları araştırıyoruz ve karşımızdaki şaşırtmak istiyoruz. Bunların yanında bütçemizi de düşünmeden olmuyor tabii. Carre d’Artistes Istanbul, Ulaşılabilir Sanat anlayışıyla sanatçıların farklı boylarındaki eserleri ile size geniş bir fiyat aralığı sunuyor.

Soyut sanat aşığı da olabilirsiniz, pop renklerin hayranı da; Carre d’Artistes Istanbul’un geniş koleksiyonu “herkes için sanat “ diyor!

 Hediyenizi Kişiselleştirin

Karşınızdakini ne kadar iyi tanıdığınızı göstermenin tam sırası!

Hediye etmek istediğiniz iş arkadaşınızın, sevgilinizin ya da ailenize, dünyada bir başka örneği olmayan bir sanat eseri hediye etmenin zevkine varabilirsiniz. Dilerseniz hediyenizin içine duygularınızı ifade edebileceğiniz küçük bir not ekleyebiliriz. Siparişinizin “Sipariş Notu” kısmında bize yazın.

Değeri Biçilemeyen Bir Hediye

Sanat, geleceğe yapılan bir yatırımdır. Uluslararası markette sergilenen bir sanatçının eserini almak, bu sanatçılar arasından seçim yapmak sizi hiç yanıltmayacaktır.

Carre d’Artistes olarak uluslararası tüm fuarları ve sergileri takip ediyoruz, genç sanatçıları gözetiyoruz ve her zaman en doğru koleksiyonu galerimizde sergilemek için çalışıyoruz. 20 senelik deneyimle geriye dönüp baktığımızda Carre d’Artistes sanatçılarının her birinin çok doğru birer karar olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz.

Mutluluk Saçan Bir Hediye

Sanat eseri hediye etmek klasikleşmiş herhangi bir hediye değildir! Sanat satın alarak sanatçısının yaratıcı gücüne destek oluyorsunuz ve yaşamını tutkusundan sağlamasına katkı sağlıyorsunuz. Size moda akımları ile her sene çok daha pahalı dekorasyon ürünleri almaya teşvik eden markalardansa yaşayan ressamlardan resim alabilirsiniz. Asla eskimeyecek ve hatta yıllandıkça hatırası ve değeri artacak bir hediye vermek istemez misiniz?

Hayatınızde ve duvarlarınızda sanata yer açın!

Eserler arasında kararsız mı kaldınız?

Carre d’Artistes Hediye Kartı ile hediye ettiğiniz kişi dilediği sanatçının bir eserini seçebilir ve

15 gün içerisinde karar değiştirebilir!