Bu 14 Şubat Sanat Hediye Edin!

 

Yılın en sevgi dolu günü 14 Şubat’a çok az kaldı! Sevgililer günü yaklaştıkça birçoğumuzu da “Bu sene ne alsak?” heyecanı kapladı. Her sene benzer hediyeler ve klasik kutlamalardan sıkıldıysanız, bu sene farklı bir şey yaparak 14 Şubat’ınızı geçirmek istiyorsanız bu yazıda sizin için güzel önerilerimiz olacak. Ekibimizin sizin için hazırladığı Romance koleksiyonu, bu sene beklenmedik bir hediye vermenizde yardımcı olabilir!

 

 

 

Sevdiğinize bu sene 14 Şubat’ta sanat hediye etmek için birçok sebep var! Bunlardan ilki, Carre d’Artistes güvencesiyle aldığınız sanat eserlerinin her biri orijinal ve biricik olduğundan, aldığınız hediyenin başka hiçbir kopyası olmadığına emin olabilirsiniz. Her eserin arkasında bulunan sertifikalar sayesinde hem eser hakkında bilgi alabilir, hem de eserinizle ilgili her ihtiyacınızda dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan Carre d’Artistes şubelerinden hizmet alabilirsiniz. Bir sanat eseri hediyesinin alışılmışın dışında bir hediye olmasının yanı sıra, hiçbir zaman modası geçmeyecek olması da dikkate almaya değer bir diğer konu. Eseriniz her zaman değerini koruyacak, yıllar geçse de eskimeyecek kalıcı bir hediye olacak. Sevgililer gününde sevdiğinize bir sanat eseri hediye ederek, ona olan sevginizin zamansızlığını da vurgulayabilirsiniz.

Ekibimizin özenle hazırladığı Romance koleksiyonundaki eserlerin seçiminde dikkat edilen temel unsur, her zevk ve beğeniye uygun eserler içermesi oldu. Klasik hediyelerden hoşlanan bir kişiye David Fonteyne’nin Je T’aime Toi eserini hediye edebilir, klasik kalp görünümünün Fonteyne’nin tarzı ve renkleriyle buluştuğu bu eserle onu mutlu edebilirsiniz. Eserlerinde mutlu ifadeler ve pozitif bir enerji yansıtmayı hedefleyen Nicole Garilli’nin Love in Music eseriyle de, sizin için müzik ve aşkı bir arada buluşturan bir kişiye hediye ederek ona olan sevginizi gösterebilirsiniz.

 

 

 

Sanat eserleri her anlamda oldukça değerli olsalar da, aslında sanat eserine asıl değerini sağlayan bizim ona yüklediğimiz anlamlarda gizlidir. Her insanın sanat eserine baktığında gördüğü birbirinden farklı olduğu gibi hissettiği duygular da birbirinden farklı olduğundan, galerimize gelerek sizin için en uygun hediyeyi profesyonel ekibimizle birlikte seçebilirsiniz. Aynı zamanda sanatçının ve eserin öyküsünü öğrenebilir, bu sayede esere bambaşka bir gözle bakarak yorum yapabilirsiniz. Romance koleksiyonumuz ve tüm diğer alternatifler için Carre d’Artistes ekibi size yardımcı olmak ve sevdiğiniz kişiye en uygun hediyeyi bulmak için her zaman hazır!